Головний тренер Динамо Олексій Михайличенко прокоментував скандальний матч проти донецького Шахтаря

Напередодні Гірники в центральному поєдинку 14-го туру української Прем'єр-ліги здобули перемогу з рахунком 1:0, але гра була перервана через образи бразильських футболістів донецької команди.

За словами наставника київської команди, причинами поразки його команди стали кадрові проблеми і краща функціональна готовність суперника.

Шахтер - Динамо

При цьому, як заявив Михайличенко, він не зрозумів, чому гра була зупинена, але навіть думати не хотів, що матч можуть не відновити.

«Гра була емоційна. Ми не показали футбол, який хотіли, через кадрові проблеми. Це не виправдання, це констатація фактів. За такого графіку, додаткова доба на відпочинок - велика перевага. Хлопці грали на межі.

Ми створили непогані моменти за рахунку 0:0, але не змогли забити. За це нас покарали. У другому таймі ми ризикували, а у Шахтаря були прекрасні моменти для контратак. Можу сказати, що ми билися до кінця.

Я абсолютно не зрозумів, у чому справа. Я навіть, чесно кажучи, коли абстрагуюся під час матчу, то все інше не чую. Не можу нічого коментувати. Чи було відчуття, що матч не продовжиться? Чесно кажучи, навіть не думалось і не вірилося», - сказав Михайличенко в ефірі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, що матч розпочався в невисокому темпі з великою кількістю порушень з боку обох команд. Динамівцям вдалося першими створити небезпеку біля воріт господарів, але вже після атаки Гірників у відповідь вони опинилися в ролі наздоганяючих. Після подачі кутового Кривцов виграв верхову боротьбу на ближній штанзі, відправивши головою м'яч у ворота.

Ближче до кінця зустрічі пристрасті розігралися вже не тільки на полі. На 75-й хвилині Тайсон, не витримавши образ з боку вболівальників Динамо, показав їм середній палець, вдарив м'яч у бік фан-сектору і розплакався. Головному арбітру матчу довелося перервати гру і відвести команди в підтрибунне приміщення, а диктор по стадіону зробив оголошення про неприпустимість расистських проявів, через які поєдинок може бути остаточно зупинений.

Матч все ж був відновлений, а суддя відразу ж продемонстрував червону картку Тайсону за непристойний жест. Проте за час, що залишився, Динамо не змогло скористатися своєю чисельною перевагою і відігратися.

Таким чином, Шахтар, набравши 40 очок, продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату України, а Динамо з 27 балами опустилося на четверте місце.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.