Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук порадувала своїх шанувальників черговим гарячим фото

у себе в Instagram 24-річна уродженка Хмельниччини виклала знімок, де головний акцент зроблений на її значному бюсті.

Фолловери спортсменки не змогли стриматися, заваливши дівчину в коментарях захопленими коментарями.

Також ми писали про те, що українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук порадувала шанувальників відвертим фото в соціальній мережі.

Нещодавно спортсменка видала відмінний результат на чемпіонаті світу, завоювавши для України срібну медаль у стрибках у довжину, після чого вирушила на заслужений відпочинок, повідомляє Politeka.net.

Судячи по сторінці дівчини в Instagram, її відпустка закінчилася і вона вже приступила до тренувань, але не перестає згадувати теплі дні.

Так, чарівна спортсменка поділилася з шанувальниками в соціальній мережі новим фото, похвалившись ідеальними формами, чим викликала захват підписників.

Також ми писали, що українська дзюдоїстка Дар'я Білодід в історичним рекордом виграла чемпіонат світу, який проходив у Токіо.

18-річна спортсменка здобула перемогу на світовій першості у ваговій категорії до 48 кг.

Чинна чемпіонка світу захистила свій статус кращої після тріумфу на минулому чемпіонаті в Баку в 2018 році.

Дарья Билодид

У цьому році Дар'я Білодід на шляху до фіналу перемогла на іппон чотирьох суперниць, у тому числі в 1/4 фіналу — іспанку Лауру Мартінес, а в півфіналі — спортсменку з Монголії Уранцецег Мунхбат.

У вирішальній сутичці українська дзюдоїстка здолала прийомом на ваза-арі свою головну суперницю – представницю Японії Фуну Тонаки, яка виграла світову першість 2017 року.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.