Команда Зозулі не вийшла на другий тайм поєдинку в Мадриді через потік образ на адресу футболіста

Матч 20-го туру іспанської Сегунди між "Райо Вальєкано" і "Альбасете" в Мадриді був зірваний через мерзенну поведінку фанатів щодо українського форварда Романа Зозулі.

В кінці першого тайму "ліві" ультрас "Райо" почали скандувати "Зозуля – гр*****й нацист" ("Roman Zozulia puto nazi"). Арбітр зупинив матч на кілька хвилин, але команди все ж таки дограли перший тайм, він завершився з рахунком 0:0.

Відновлення другого тайму затримався на 45 хвилин. У підсумку "Альбасете" відмовився виходити на поле.

Їх рішення підтримали футболісти "Райо Вальєкано".

Тепер іспанським футбольним владі доведеться прийняти рішення – дограти цей матч другого іспанського дивізіону в інший день або присудити технічну поразку "Райо Вальєкано" за неприпустиму поведінку фанатів.

До речі, навесні цього року український нападник Роман Зозуля, який виступає в іспанському Альбасете у другій за значимістю лізі в країні — Сегунді, також став учасником гучного скандалу.

12

Один з місцевих політиків обізвав футболіста неонацистом і расистом.

Раніше на нападника з обвинуваченнями накинувся представник іспанської партії Podemos Пабло Іглесіас. Лівий політик не соромився у висловах, висловлюючи повну підтримку представників фанатського руху клубу Райо Вальєкано, в якому Зозуля перебував на правах оренди в 2017 році. Через галас, який вибухнув, футболіст не провів жодного матчу за мадридський клуб, повернувшись назад у Бетіс.

Проте представник лівої партії згадав про цей випадок, назвавши Зозулю неонацистом в інтерв'ю іспанському виданню Marca:

«Розумно виступати гравцеві в Німеччині, який вітав нацистів чи мав татуювання зі свастикою? У випадку з Зозулею, ми не говоримо про його якийсь ідеологічний погляд, який він мав би повне право захищати, ми говорили про неонацистське. Ми говоримо про расизм, який завдає великої шкоди футболу», — заявив Іглесіас.

Через кілька годин представники клубу футболіста Альбасете виступили з офіційною підтримкою Романа Зозулі, вважаючи висловлювання політика неправомірними:

«Рада директорів і вся родина Альбасете хочуть висловити одностайну підтримку Роману Зозулі, чия поведінка протягом цих двадцяти місяців в якості нашого гравця стало справжнім прикладом для всіх як у роздягальні, так і у підтримці соціальних проектів, пропонованих нашим фондом з метою створення більш справедливого і рівноправного суспільства з допомогою спорту».

Нагадаємо, раніше Зозуля заговорив на іспанською та прокоментував свій перехід.

Як повідомляла Politeka, Зозуля ледь не позбавив футболіста чоловічої гідності.