Принц Вільям спостерігав за грою України та Англії на Євро-2020 з дому

Герцог Кембриджський звичайно ж вболівав за збірну Англії. А після матчу, який проходив у Римі на "Стадіо Олімпіко", він прокоментував гру.

Пост принца Вільяма був опублікований в Твіттері.

Відомо, що принц Вільям є одним з найбільш затятих футбольних фанатів серед членів rоролівської родини. Він не пропускає жодного матчу збірної Англії.

Після того, як Англія виграла в України з рахунком 4:0 на Євро-2020 він привітав команду з перемогою і похвалив підопічних Андрія Шевченка.

"Ще одна першокласна гра і перемога всуху! Україна, добре зіграла. Чекаю не дочекаюся півфіналу в середу. Вперед!",- написав принц Вільям.

Варто відзначити, що збірна України розгромно поступилася Англії у чвертьфіналі Євро-2020.

Команда Андрія Шевченка пропустила вже на четвертій хвилині свого дебюту в 1/4 фіналу континентальної першості, коли з передачі Рахіма Стерлінга відзначився Харрі Кейн.

Нагадаємо, тренер Швеції огризнувся на команду Шевченка, посипавши звинуваченнями.

Як повідомляла Politeka, футболісти збірної України не стримали емоцій після перемоги над шведами.

Також Politeka писала, що Яремчук і Степаненко влаштували шалені танці після перемоги над шведами.