У вівторок, 7 травня, Ліверпуль у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів прийме на своєму полі Барселону

Напередодні другого поєдинку стало відомо, що Мерсисайдцям, зазнавших у першій грі поразки з рахунком 0:3, доведеться відіграватися без своїх лідерів.

Як повідомив головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп, на повторну зустріч з Барселоною залишилися поза грою нападаючі Мохаммед Салах і Роберто Фірміно.

Ливерпуль

Єгипетський форвард під час матчу 37-го туру англійської Прем’єр-ліги з Ньюкаслом (3:2) після зіткнення з голкіпером суперника отримав струс мозку, через що не зіграє з каталонцями.

«У Салаха струс мозку. Із ним усе гаразд, але лікарі не дозволяють йому виходити на поле», – повідомив наставник англійського клубу.

Роберто Фірміно, який з’являвся на полі в першому поєдинку з Барселоною, не зможе зіграти в матчі-відповіді через м’язові проблеми.

«Фірміно не набере кондиції до поєдинку у вівторок. Чи зіграє він ще в цьому сезоні? Побачимо», – заявив Клопп.

Картки ПриватБанку атакують: з’явилося екстрене повідомлення

Нагадаємо, що в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів Барселона на своєму полі розгромила Ліверпуль з рахунком 3:0 завдяки голу Луїса Суареса і дублю Ліонеля Мессі.

Ліверпуль буквально з перших хвилин взяв гру під свій контроль і почав нагнітати ситуацію біля штрафного Барселони, намагаючись зламати оборону господарів, але не зміг довести справу до завершального удару. Каталонцям з часом вдалося вирівняти перебіг поєдинку і в середині першого тайму завдати першого серйозного удару по супернику. Мерсисайдці пропустили випад Барселони, який завершився пасом Альби в штрафний, де Суарес зіграв на випередження, вискочивши із-за спин захисників, і вразив ворота Аліссона. Після обом командам ще вдалося створити кілька моментів, але в підсумку перша половина зустрічі так і завершилася з мінімальною перевагою господарів.

На другий тайм Ліверпуль вийшов сповнений рішучості відігратися і з перших хвилин почав створювати небезпечні моменти, в яких від пропущеного м’яча Барселону врятувала тільки чудова гра голкіпера тер Штегена. Спочатку німецький воротар відзначився двома чудовими сейвами після ударів Мілнера і Салаха, а потім впевнено зафіксував м’яч, коли той же Мілнер розстрілював ворота з центру штрафного майданчика.

Барселона - Ливерпуль

Ліверпуль продовжував володіти перевагою, але в складі англійської команди не було феноменального гравця, який практично сам може зробити різницю в таких поєдинках. На 75-й хвилині Мессі розпочав атаку, під час якої Суарес пробив у поперечину, м’яч відскочив до штрафного, де його знову підхопив аргентинець і відправив у порожні ворота. А вже через сім хвилин Мессі довів рахунок до розгромного, вразивши дев’ятку воріт Аліссона фантастичним дальнім ударом зі штрафного.

Матч-відповідь півфіналу Ліги чемпіонів Ліверпуль – Барселона відбудеться у вівторок, 7 травня.

Нагадаємо, раніше УЄФА змінив час початку матчів в Лізі чемпіонів, починаючи з нинішнього сезону.

Як повідомляла Politeka, Європейський футбольний союз також створить новий турнір для європейський клубів. Його старт повинен відбутися в сезоні-2021/22.

Також Politeka писала про те, скільки отримає Шахтар за виступ в Лізі чемпіонів.