Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко удостоївся найвищого визнання за підсумками сезону, що завершився

У складі Містян гравець збірної України зробив у цьому сезоні «золотий требл», здобувши перемоги в англійській Прем’єр-лізі, Кубку Англії та Кубку англійської ліги.

Тепер же Олександр Зінченко отримав місце у складі команди найкращих молодих футболістів.

Александр Зинченко

Авторитетний аналітичний портал WhoScored включив українського гравця в символічну збірну найкращих футболістів у віці до 21 року топ-5 європейських чемпіонатів – Англія, Іспанія, Німеччина, Італія, Франція.

Україна не змогла позбутися від Гройсмана, в Раді скандальний демарш

Українець отримав оцінку 7.14 і зайняв у команді року вже звичну для нього в Манчестер Сіті позицію лівого захисника.

«Беручи до уваги ушкодження Бенжамена Менді та відсутність якоїсь реальної альтернативи для лівого захисника в Манчестер Сіті, усе могло б бути набагато гірше для Пепа Гвардіоли, якби не Олександр Зінченко, який завершив сезон в АПЛ-2018/19 як один із найкращих футболістів Містян.

Манчестерський клуб виграв усі 14 матчів чемпіонату Англії, у яких брав участь українець. Найдивовижніше те, що він не профільний лівий захисник», – йдеться про Зінченка на WhoScored.

Нагадаємо, що у заключному турі чемпіонату Англії Манчестер Сіті з Олександром Зінченком у складі здобув вольову перемогу, розгромивши на виїзді Брайтон з рахунком 4:1.

У паралельному поєдинку Ліверпуль здобув домашню перемогу 2:0 над Вулвергемптоном, яка, зрештою, не дозволила випередити Містян у чемпіонській гонці. У підсумку Манчестер Сіті, набравши 98 очок, залишився на першому місці турнірної таблиці англійської Прем’єр-ліги, а Ліверпуль фінішував другим, відставши на один бал.

Александр Зинченко, Манчестер Сити

Це чемпіонство стало для Манчестер Сіті шостим в історії та другим поспіль. При цьому Містяни стали першим клубом, якому вдалося захистити чемпіонський титул за останні десять років. Раніше три поспіль чемпіонства брав Манчестер Юнайтед в сезонах 2006/07, 2007/08 і 2008/09.

Нагадаємо, що Манчестер Сіті може потрапити під жорсткі санкції від УЄФА за порушення правил фінансового фейр-плей.

Як повідомляла Politeka, вболівальники креативно відреагували на невдалу гру нападаючого Манчестер Юнайтед Ромелу Лукаку, перетворивши його прізвище в образливе слово.

Також Politeka писала про те, що футболісти лондонського Арсеналу стали героями грандіозного скандалу через вечірку напередодні старту нинішнього сезону.