Дзюдоїстка Дарина Білодід завоювала для України перше золото Європейських ігор-2019, які проходять у Мінську

Чинна чемпіонка світу стала переможницею в змаганнях у ваговій категорії до 48 кг.

У фіналі Дарина Білодід розправилася з російської суперницею, взявши золоту медаль.

На шляху до вирішального поєдинку українська дзюдоїстка в 1/8 фіналу здобула перемогу іппоном над дворазовою чемпіонкою Європи, володаркою бронзової медалі Олімпіади-2016 Євою Черновіцкі з Угорщини. У чвертьфіналі українка достроково виграла у француженки Мелані Клеман, а в півфіналі також іппоном перемогла Міліку Ніколіч із Сербії.

Пекельна спека вдарить по Україні з новою силою: чого очікувати в найближчі дні

У фінальній сутичці Дарина Білодід здобула перемогу над чемпіонкою Європи-2018 Іриною Долговою з Росії. Українка виграла з рахунком 1:0.

Варто зазначити, що для дзюдоїстів ці змагання є не тільки Європейськими іграми, а й чемпіонатом Європи.

Раніше Дарина Білодід, чемпіонка світу з дзюдо, розповіла про вигідні пропозиції і свої гонорари

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід заявила, що в її спорті складно заробити мільйон доларів за один сезон, а також розповіла про пропозиції з ММА.

«Після чемпіонату світу багато пропозицій перейти в ММА. За одну зустріч 150 тисяч доларів обіцяють, в Америці і Японії, але не в Україні. Але я не готова. Не хочу навіть за великі гроші жертвувати своїм здоров’ям.

У нас по дорослим якщо ти борешся, то на кожному турнірі є призові, а далі вже залежить від тебе, скільки ти грошей заробив. Але мільйонером ти не станеш.

За один рік заробити мільйон доларів, думаю, нереально. Ну тільки, якщо у тебе спонсорські контракти, реклама, а саме на змаганнях – ні».

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.

Як повідомляла Politeka, збірна України поповнює золотий запас на Кубку Європи.