Український півзахисник Вест Гема Андрій Ярмоленко відзначився ефектним голом у матчі англійської Прем’єр-ліги

Гравець збірної України допоміг лондонській команді обіграти в шостому турі чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед.

Український вінгер вийшов на поєдинок у стартовому складі та поклав початок перемозі над Манкуніанцями, вразивши ворота суперника під кінець першого тайму зустрічі.

Андрей Ярмоленко, Вест Хэм

На 44-й хвилині матчу Феліпе Андерсон знайшов пасом у штрафному МЮ Андрія Ярмоленка, який у два дотики переправив м’яч у нижній кут воріт.

Варто зазначити, що цей гол став для українського півзахисника вже другим у нинішньому сезоні.

У другому таймі матчу з Манчестер Юнайтед захисник Вест Гема Аарон Крессвелл збільшив перевагу своєї команди, встановивши остаточний рахунок 2:0 на користь Молотобійців.

Раніше повідомлялося, що Манчестер Сіті з українцем Олександром Зінченком у складі завоював перший трофей нового сезону.

Погода бере розгін, тиждень почнеться з сюрпризів: синоптики дали точний прогноз

Містяни в статусі чемпіонів Англії, а також володарів Кубка Англії і Кубка англійської ліги поповнили свою колекцію титулів Суперкубком Англії.

У суперкубковому поєдинку команда Хосепа Гвардіоли обіграла Ліверпуль, здобувши перемогу 5:4 по пенальті після нічиєї 1:1 в основний час матчу.

Олександр Зінченко провів на полі всю гру і долучився до перемоги Манчестер Сіті в серії одинадцятиметрових ударів.

Рахунок у поєдинку відкрив Рахім Стерлінг на 12-й хвилині, пробивши Аліссона з лінії воротарського після скидки від Давіда Сільви. Ліверпуль зумів відігратися на 77-й хвилині, коли під час розіграшу стандарту Жоель Матіп головою переправив м’яч у ворота після передачі Вірджіла ван Дейка.

У серії післяматчевих пенальті гравці Манчестер Сіті, враховуючи Олександра Зінченка, реалізували всі свої удари. Ліверпуль же підвів Джорджіньйо Вейналдум, який не зумів переграти з точки Клаудіо Браво.

Нагадаємо, що Манчестер Сіті може потрапити під жорсткі санкції від УЄФА за порушення правил фінансового фейр-плей.

Як повідомляла Politeka, вболівальники креативно відреагували на невдалу гру нападаючого Манчестер Юнайтед Ромелу Лукаку, перетворивши його прізвище в образливе слово.

Також Politeka писала про те, що футболісти лондонського Арсеналу стали героями грандіозного скандалу через вечірку напередодні старту нинішнього сезону.