У четвер, 24 жовтня, київське Динамо провело свій третій матч на груповому етапі Ліги Європи сезону 2019/2020

Команда Олексія Михайличенка після мінімальної домашньої перемоги над Мальме (1:0) в стартовому турі та виїзної нічиєї з Лугано (0:0) зустрічалася на своєму полі з Копенгагеном, із яким до цього поєдинку ділила перше-друге місця в групі, повідомляє Politeka.net.

Пропустивши вже в дебюті матчу, Біло-сині змогли врятуватися від поразки і відігратися у другому таймі, але на більше їх не вистачило – 1:1. Після цієї зустрічі Динамо і Копенгаген зберегли лідерство в групі, але до них на відстань одного очка наблизився Мальме після перемоги над Лугано (2:1) в паралельному матчі.

Початок матчу склався для Динамо шокуюче – вже після першої хвилини гри господарі виявилися в ситуації наздоганяючих. Після невдалого виносу у виконанні Бущана гравці Копенгагена доставили м’яч у штрафний, де після скидки головою Сотіріу потужно пробив під поперечину. Після швидкого голу гості грамотно побудували оборону, діючи переважно на контратаках, і не дозволили киянам створити біля своїх воріт особливо небезпечних моментів.

Безсоромна Каменських засвітила всі свої принади у прозорій сіточці: “Занадто гаряче”

У другій половині зустрічі Динамо виглядало активніше в атаці та надійніше в обороні, але переваги вистачило тільки на те, щоб зрівняти рахунок, а не вирвати перемогу. На 53-й хвилині після подачі Циганкова зі штрафного Шабанов, випередивши всіх, переправив головою м’яч у ворота.

Ліга Європи. Група В. 3-й тур

Динамо – Копенгаген 1:1

Голи: Шабанов 53 – Сотіріу 2

Динамо: Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Шепелев, Сидорчук, Вербіч, Циганков, Бесєдін, Де Пена (Гармаш, 80)

Копенгаген: Йонссон, Бартолец, Папаяннопулос, Нельссон, Ов’єдо, Стаге, Зека, Фішер (Томсен, 74), Сантос (Бенднтер, 89), Сотіріу, Фальк (Варела, 87)

Попередження: Сидорчук, Вербіч, Кендзьора, Бесєдін – Стаге, Бартолец

Таким чином, після трьох турів Динамо і Копенгаген мають у своєму активі по п’ять очок, Мальме йде третім, набравши чотири бали, а замикає турнірну таблицю групи В Лугано з одним пунктом.

Раніше повідомлялося, що відбулося жеребкування групового етапу Ліги Європи сезону 2019/2020.

Україну в цьому сезоні в Лізі Європи представлятиме віце-чемпіоном країни – київське Динамо, яке вилетіло з кваліфікації Ліги чемпіонів, і бронзовий призер минулої української першості – Олександрія, яка потрапила в груповий раунд автоматично.

За підсумками жеребкування, київське Динамо зіграє на груповому етапі Ліги Європи з данським Копенгагеном, шведським Мальме і швейцарським Лугано.

Олександрії суперники, очікувано, дісталися набагато складніші – німецький Вольфсбург, бельгійський Гент і французький Сент-Етьєн.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.