У середу, 30 жовтня, київське Динамо приймало на своєму полі донецький Шахтар у рамках Кубка України

Лідери українського футболу зустрілися в національному кубку вже на стадії 1/8 фіналу турніру, визначивши в очному протистоянні головного претендента на трофей в поточному сезоні, повідомляє Politeka.net.

Переможцем драматичного поєдинку стала київська команда, яка змогла дотиснути свого принципового суперника в додатковий час, вигравши з рахунком 2:1.

Динамо набагато активніше розпочало матч, змусивши Шахтар вже з перших хвилин діяти переважно від захисту. Кияни змогли створити кілька небезпечних моментів, але їхній стартовий натиск втілився в гол досить несподівано. На 22-й хвилині капітан Біло-синіх Сидорчук, побачивши, що Пятов трохи вийшов із воріт, ударом із-за меж штрафного відправив м’яч по неймовірній траєкторії в дальній кут.

Роздягнена Лорак похвалилася своєю полуничкою перед коханцем, гаряче відео: “Не вистачає вершків…”

Надалі команди діяли на зустрічних курсах, зумівши створити чимало моментів, а сама гра традиційно вийшла непоступливою і з великою кількістю боротьби. Головні ж події драматичного протистояння розгорнулися в кінці основного часу зустрічі. На 89-й хвилині Шепелєв підкатом ззаду спробував зупинити Тайсона, і, хоча бразилець і встояв на ногах, арбітр дав динамівцю пряму червону картку. А вже через кілька хвилин Шахтарю в більшості вдалося врятуватися і перевести матч у додатковий час – Степаненко ударом з лінії штрафного майданчика пробив Бущана.

Утім вже на початку першого екстра-тайму той же Степаненко нівелював чисельну перевагу своєї команди, отримавши другу жовту за фол на Вербічі. У рівних складах Динамо змогло вирвати перемогу, не доводячи поєдинок до серії пенальті. На 109-й хвилині Попов ефектним ударом головою замкнув подачу з кутового, чим здобув для киян путівку в чвертьфінал Кубка України.

Кубок України. 1/8 фіналу

Динамо – Шахтар 2:1 (д.ч.)

Голи: Сидорчук 22, Попов 109 – Степаненко 90+2

Динамо: Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Шепелєв, Сидорчук, Караваєв, Циганков, Вербіч (Де Пена 103), Бесєдін (Гармаш 90+3)

Шахтар: П’ятов, Болбат (Додо 53), Кривцов (Хочолава 46), Матвієнко, Ісмаїлі, Коваленко, Степаненко, Марлос (Антоніо 100), Тайсон, Коноплянка (Дентіньйо 73), Мораес

Попередження: Кендзьора, Миколенко, Сидорчук, Де Пена, Шабанов – Степаненко, Коваленко, Дентіньйо, Тайсон

Вилучення: Шепелєв 89 – Степаненко 95

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.