Під час матчу чемпіонату Франції між Марселем і Бордо стався кумедний випадок

На поєдинок 18-го туру французької першості, який проходив за порожніх трибун через дискваліфікацію арени, все-таки пробрався несподіваний фанат.

Вхід на стадіон Велодром на матч Марсель – Бордо був закритий для глядачів через поведінку вболівальників під час попередньої домашньої гри провансальців із Ліллем, яка кілька разів переривалася через викинуті на поле фаєри і петарди.

Марсель - Бордо

Після дискваліфікації спостерігати за матчем безпосередньо зі стадіону могли тільки представники клубів, працівники арени, журналісти і футболісти, які не брали участі в поєдинку.

Однак ще одному глядачеві все ж вдалося потрапити на матч незважаючи на заборону. Ним став кіт, який самотньо спостерігав за грою з порожніх трибун Велодрому і привернув увагу фоторепортерів.

Інші вболівальники, які не змогли відвідати матч, оцінили винахідливість чотирилапого фаната веселими коментарями в мережі: «Він хоча б заплатив за своє місце?», «Це кіт-ультрас, який плював на санкції Ліги», «Хочу перевтілитися в кота», «Цей кіт приніс нам удачу, потрібно його зловити і зробити талісманом».

Варто зазначити, що кіт дійсно став щасливим для Марселя, який здобув перемогу над Бордо з рахунком 1:0. Наразі провансальці посідають сьому позицію в турнірній таблиці чемпіонату Франції, а жирондинці йдуть на 12-му місці.

Банкомати сказилися в Україні: «ріжуть гроші, як ножицями»

Раніше повідомлялося, що матч 25-го туру англійської Прем’єр-ліги між Евертоном і Вулвергемптоном був призупинений через непередбачені обставини. Вимушена пауза в поєдинку була пов’язана з тим, що на 68-й хвилині зустрічі на поле вибіг чорний кіт, через що головному арбітру довелося перервати гру.

Поява на стадіоні цієї тварини стала нещасливою для господарів поля – Евертон програв Вулвергемптону з рахунком 1:3.

Працівники стадіону протягом двох хвилин намагалися зловити чорного кота, який оббіг практично все поле, проте той в результаті втік у підтрибунне приміщення.

Нагадаємо, раніше відбулася церемонія вручення нагороди Золотий м’яч, яка присуджується найкращому футболістові світу за підсумками календарного року. Переможцем став півзахисник мадридського Реала і збірної Хорватії Лука Модріч. Ліонель Мессі посів у голосуванні лише п’яте місце.

Як повідомляла Politeka, Мессі зірвав трансфер нападаючого Атлетіко Антуана Грізманна в Барселону.

Також Politeka розповідала, що легендарний футболіст Дієго Марадона не вважає Ліонеля Мессі лідером збірної Аргентини.