У четвер, 7 листопада, київське Динамо провело свій четвертий матч у груповому раунді Ліги Європи, зігравши на виїзді з Копенгагеном

До цього поєдинку команди підходили, набравши по п'ять очок і ділячи перше-друге місце в групі, але і в другому очному протистоянні не змогли визначити одноосібного лідера квартету, повідомляє Politeka.net.

Копенгаген і Динамо повторили сценарій першого матчу в Києві двотижневої давності, коли киянам довелося відіграватися після швидкого пропущеного м'яча, і знову завершили гру внічию 1:1.

Динамо — Копенгаген

Динамівці опинилися в ролі наздоганяючих уже на самому початку зустрічі. На четвертій хвилині після подачі з флангу в штрафний погано зіграв на виході Бущан, випустивши м'яч із рук, а Стаге, скориставшись помилкою голкіпера, вразив порожній кут.

Незабаром київська команда мала чудовий шанс зрівняти рахунок. Після прострілу в штрафний від Караваєва м'яч потрапив у руку захиснику Копенгагена, а арбітр призначив пенальті. Проте Циганкову переграти воротаря ударом з одинадцятиметрової позначки не вдалося.

Незважаючи на подальшу перевагу, Динамо змогло зламати оборону Копенгагена і відігратися лише в другому таймі. На 70-й хвилині Вербічу вдався відмінний удар з лінії штрафного в нижній кут, який встановив остаточний рахунок матчу.

Ліга Європи. Група В. 4-й тур

Копенгаген - Динамо 1:1

Голи: Стаге 4 - Вербіч 70

Нереалізований пенальті: Циганков 14 (воротар)

Копенгаген: Юнссон, Варела, Папаяннопулос, Нельссон, Бенгтссон (Бартолец 69), Фальк (Дарамі 55), Зека, Фішер (Томсен 82), Стаге, Сотіріу, Сантос

Динамо: Бущан, Кендзьора, Попов, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Шепелєв, Караваєв, Циганков, Вербіч (Де Пена 88), Бесєдін

Попередження: Зека 64, Сантос 83, Томсен 83 - Шабанов 83

У паралельному матчі групи В Ліги Європи Мальме на виїзді зіграв внічию 0:0 з Лугано.

Таким чином, Копенгаген і Динамо мають по шість очок і очолюють квартет. Мальме з п'ятьма пунктами йде третім, а замикає групу Лугано, набравши два бали.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.