Колишній головний тренер Динамо Йожеф Сабо висловився щодо матчу київської команди в Лізі Європи проти Копенгагена

Напередодні підопічні Олексія Михайличенка в протистоянні з данцями пропустили вже в дебюті зустрічі, але зуміли зрівняти рахунок у другому таймі, завершивши поєдинок внічию 1:1.

На думку Сабо, який нині працює експертом на телеканалах Футбол 1/2, Динамо в матчі з Копенгагеном виглядало краще, але знову не обійшлося без прикрих помилок.

Копенгаген - Динамо

Найбільше від екс-тренера дісталося голкіперу Георгію Бущану, який на початку гри випустив м'яч із рук після навісу, дозволивши датській команді відкрити рахунок.

«Динамо зіграло непогано, домінувало. У мене було передчуття, що ось-ось заб'ють другий м'яч, але не вийшло. Хоча атакували, мали перевагу, а Копенгаген грав на відбій і зрідка контратакував. Динамівці виглядали набагато краще за датську команду, але втратили очки.

Пропущений гол? У нас біда - в кожному матчі хтось робить гольові помилки. Бущан, та візьми його вибий кулаком! Ні, він хоче зловити, де дістає. Тренер воротарів там же хороший, Михайлов. Знову прикра помилка. Скільки можна цих помилок?!

Ми бачимо, що кияни почали грати в інший футбол, мали повну перевагу, але потрібно бити і забивати. Немає перемоги без голів», - наводить слова екс-тренера 1927.kiev.ua.

Нагадаємо, що динамівці опинилися в ролі наздоганяючих уже на самому початку зустрічі. На четвертій хвилині після подачі з флангу в штрафний погано зіграв на виході Бущан, випустивши м'яч із рук, а Стаге, скориставшись помилкою голкіпера, вразив порожній кут.

Незабаром київська команда мала чудовий шанс зрівняти рахунок. Після прострілу в штрафний від Караваєва м'яч потрапив у руку захиснику Копенгагена, а арбітр призначив пенальті. Проте Циганкову переграти воротаря ударом з одинадцятиметрової позначки не вдалося.

Незважаючи на подальшу перевагу, Динамо змогло зламати оборону Копенгагена і відігратися лише в другому таймі. На 70-й хвилині Вербічу вдався відмінний удар з лінії штрафного в нижній кут, який встановив остаточний рахунок матчу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.