Центральний матч 14-го туру української Прем'єр-ліги між донецьким Шахтарем і київським Динамо був зупинений через грандіозний скандал

На 75-й хвилині зустрічі через расистські вигуки з боку уболівальників гостей на адресу гравців донецької команди арбітру довелося забрати команди з поля, повідомляє Politeka.net.

Півзахисник Шахтаря Тайсон у відповідь на кричалки фанатів показав їм середній палець і вдарив в їх сторону м'яч.

Гра була припинена, а Тайсон і Дентіньо залишали поле в сльозах.

Тайсон

Арбітр перервав гру на три хвилини, а диктор по стадіону попередив про неприпустимість використання расистських вигуків, через які гра може бути зупинена остаточно.

Через деякий час гравці все ж повернулися на поле, а рефері показав червону картку Тайсону за непристойний жест.

Тайсон

Раніше повідомлялося, що 6 листопада донецький Шахтар провів свій четвертий матч у груповому раунді Ліги чемпіонів сезону 2019/2020, зігравши на виїзді з Динамо Загреб

Прямі конкуренти за друге місце в групі підходили до очного протистояння, маючи в своєму активі по чотири очки і відстаючи від лідера квартету Манчестер Сіті на п'ять балів.

Після нічиєї 2:2 два тижні тому в Харкові другий поєдинок команд вийшов ще більш результативним, але знову без переможця - 3:3. При цьому Шахтар видав фантастичну розв'язку матчу і зумів уникнути поразки, програючи до 93-й хвилині в два м'ячі та зрівнявши рахунок з пенальті на останніх секундах.

Шахтер - Динамо Загреб

У паралельному матчі групи С Манчестер Сіті на виїзді зіграв внічию 1:1 з Аталантою. Після чотирьох турів Шахтар і Динамо Загреб продовжують ділити друге-третє місця, маючи по п'ять очок. Лідирує в квартеті Манчестер Сіті з десятьма пунктами, а четвертою йде Аталанта, набравши один бал.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.