Воротареві збірної України Андрію П'ятову підкорилося серйозне досягнення в складі національної команди

35-річний голкіпер вийшов у старті на матч проти Сербії (2:2) в заключному турі кваліфікації Євро-2020, встановивши тим самим рекорд.

Поєдинок проти сербів став для представника Шахтаря 93-м у футболці національної збірної, що є рекордним показником серед воротарів.

За кількістю матчів за збірну України П'ятов обійшов Олександра Шовковського, який працює зараз в тренерському штабі національної команди. На рахунку екс-голкіпера Динамо 92 матчі за Синьо-жовтих.

Загалом Андрій П'ятов посідає п'яте місце в списку футболістів, які відіграли найбільшу кількість поєдинків за збірну України. При цьому його обходять гравці, які вже завершили кар'єру: Олег Гусєв (98 матчів), Руслан Ротань (100), Андрій Шевченко (111) і Анатолій Тимощук (144).

Нагадаємо, що 17 листопада в завершальному матчі відбору на чемпіонат Європи команда Андрія Шевченка, яка достроково забезпечила собі перше місце в групі та участь у фінальній стадії турніру, зустрічалася на виїзді з Сербією.

Українська національна команда двічі по ходу зустрічі поступалася в рахунку, але змогла вирвати вольову нічию 2:2 на останніх секундах поєдинку, завершивши відбір на Євро-2020 без жодної поразки.

Збірна Сербії, якій для виходу на чемпіонат Європи потрібна була перемога над Україною і втрата очок Португалією в паралельному матчі, активно розпочала поєдинок з Синьо-жовтими і змогла швидко вийти вперед. На 9-й хвилині Тадіч реалізував одинадцятиметровий удар, призначений за гру рукою Матвієнко в своєму штрафному.

Проте незабаром збірній України вдалося вирівняти ситуацію та відігратися. На 32-й хвилині Циганков виконав відмінну передачу з флангу точно на голову Яремчуку, який легко вразив ворота сербів.

Сербия - Украина

Другий тайм збірна Сербії також розпочала з атак на ворота українців і знову зуміла засмутити суперника. На 56-й хвилині українські захисники впустили в своєму штрафному Мітровіча, який точно пробив у дальній кут повз П'ятова.

Коли під кінець зустрічі вже здавалося, що збірна України близька до своєї першої поразки у відборі Євро-2020, команда Шевченка зуміла проявити характер і вирвати нічию. На останніх секундах поєдинку після передачі Ярмоленка Бесєдін з центру штрафного вразив нижній кут воріт, після чого головний арбітр дав фінальний свисток.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.