Головний тренер збірної України Андрій Шевченко висловився щодо майбутньої участі команди у фінальній частині континентальної першості

Українська національна команда, достроково оформивши вихід на чемпіонат Європи з першого місця в групі, в останньому турі кваліфікації зіграла внічию 2:2 з Сербією, завершивши відбір без жодної поразки і набравши 20 очок у восьми матчах.

За словами Андрія Шевченка, у тренерського штабу вже є певні плани на Євро-2020, але перш за все потрібно дочекатися жеребкування, щоб розуміти, як будувати підготовку збірної України до конкретних суперників.

сборная Украины

«Думки про Євро? Зараз подивимося жеребкування, але вони вже давно про це думають. Бажані суперники? Я навіть думати про це не хочу, чесно скажу. Я знаю, що таке футбол, який жереб буде - до таких команд і будемо готуватися

Ми будуємо плани, зараз подивимося жереб, будемо готуватися до суперників у товариських іграх. Будемо розуміти, яка група у нас буде, з ким можна зіграти контрольні поєдинки. Процес уже пішов. Чекатимемо жеребкування», - зазначив Шевченко в коментарі каналу Футбол 1.

Нагадаємо, що 17 листопада в завершальному матчі відбору на чемпіонат Європи команда Андрія Шевченка, яка достроково забезпечила собі перше місце в групі та участь у фінальній стадії турніру, зустрічалася на виїзді з Сербією.

Українська національна команда двічі по ходу зустрічі поступалася в рахунку, але змогла вирвати вольову нічию 2:2 на останніх секундах поєдинку, завершивши відбір на Євро-2020 без жодної поразки.

Збірна Сербії, якій для виходу на чемпіонат Європи потрібна була перемога над Україною і втрата очок Португалією в паралельному матчі, активно розпочала поєдинок з Синьо-жовтими і змогла швидко вийти вперед. На 9-й хвилині Тадіч реалізував одинадцятиметровий удар, призначений за гру рукою Матвієнко в своєму штрафному.

Проте незабаром збірній України вдалося вирівняти ситуацію та відігратися. На 32-й хвилині Циганков виконав відмінну передачу з флангу точно на голову Яремчуку, який легко вразив ворота сербів.

Сербия - Украина

Другий тайм збірна Сербії також розпочала з атак на ворота українців і знову зуміла засмутити суперника. На 56-й хвилині українські захисники впустили в своєму штрафному Мітровіча, який точно пробив у дальній кут повз П'ятова.

Коли під кінець зустрічі вже здавалося, що збірна України близька до своєї першої поразки у відборі Євро-2020, команда Шевченка зуміла проявити характер і вирвати нічию. На останніх секундах поєдинку після передачі Ярмоленка Бесєдін з центру штрафного вразив нижній кут воріт, після чого головний арбітр дав фінальний свисток.

Нагадаємо, раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів, яким чином команда потрапить на Євро-2020.

Як повідомляла Politeka, в УЄФА раніше озвучили рекордний розмір призового фонду Євро-2020.

Також Politeka писала, що УЄФА визначив країну, яка прийме Чемпіонат Європи з футболу в 2024 році.