У четвер, 28 листопада, київське Динамо в п'ятому турі групового раунду Ліги Європи зустрічалося на виїзді з Мальме

У разі перемоги над шведським суперником Біло-сині могли достроково оформити вихід з групи, але команда Олексія Михайличенка в суперрезультативному поєдинку поступилася, ускладнивши собі завдання потрапити в плей-офф турніру, повідомляє Politeka.net.

Проваливши початки обох таймів, Динамо навіть у меншості відігрувалося, проте втримати прийнятний результат не зуміло - на останній компенсованій до матчу хвилині Мальме вирвав перемогу з рахунком 4:3.

Мальме - Динамо

Мальме вдалося приголомшити Динамо вже в дебюті поєдинку, відкривши рахунок після стандарту на другій хвилині. Проте київська команда зуміла взяти гру під свій контроль і почала серйозно загрожувати воротам суперника, що незабаром дало результат. На 18-й хвилині Буяльський виконав простріл у штрафний, а Миколенко опинився один на дальній штанзі і пробив між ніг голкіперу, відновивши рівновагу. Під кінець першого тайму Буяльський уже асистував Циганкову, точний удар якого дозволив киянам піти на перерву, ведучи в рахунку.

Динамо

Друга половина зустрічі також розпочалася для Динамо провально - шведська команда ідеально розіграла штрафний, а точний удар Розенберга вирівняв становище. Не минуло й десяти хвилин, як підопічні Михайличенка знову опинилися в ролі наздоганяючих після потужного удару Ракіпа під поперечину. Після цього гра киян остаточно розладналася, а в середині тайму становище своєї команди ще ускладнив Сидорчук, отримавши друге попередження за розмови з арбітром.

Утім, залишившись у меншості, Динамо змогло знову відігратися. На 77-й хвилині Вербіч у воротарському замкнув коліном подачу Циганкова зі штрафного. Але втримати хоча б нічийний результат Біло-синім не вдалося. На останній компенсованій хвилині Розенберг встановив остаточний рахунок поєдинку.

Ліга Європи. Група В. 5-й тур

Мальме - Динамо 4:3

Голи: Бенгтссон 2, Розенберг 48, Ракіп 57, Розенберг 90+6 - Миколенко 18, Циганков 39, Вербіч 77

Мальме: Далін, Ларссон (Молінс 79), Нільсен, Бенгтссон, Сафарі (Кнудсен 90+6), Баширу, Інносент (Ракіп 46), Траустасон, Рікс, Розенберг, Бергет

Динамо: Бущан, Кендзьора, Кадар, Шабанов, Миколенко, Буяльський (Гармаш 88), Сидорчук, Шепелєв (Шапаренко 71), Циганков, Бесєдін, Вербіч (Караваєв 81)

Попередження: Шепелев 20, Шабанов 23, Сидорчук 36, Вербіч 70, Шапаренко 89, Бесєдін 90+3

Вилучення: Сидорчук 65

У паралельному матчі групи В Копенгаген здобув на виїзді перемогу 1:0 над Лугано і з дев'ятьма очками одноосібно очолив квартет. Мальме піднявся на другу позицію, маючи в своєму активі вісім балів, а Динамо опустилося на третю сходинку, залишившись з шістьма пунктами.

Динамо

В останньому турі Динамо 12 грудня зіграє вдома з аутсайдером Лугано, і для виходу в плей-офф Ліги Європи киянам потрібна буде лише перемога.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.