Капітан Шахтаря Тайсон може залишити донецьку команду під час літнього трансферного вікна

Бразильський вінгер Гірників вирішив змінити клубну прописку, відкрито про це повідомивши в соціальній мережі.

На своїй сторінці в Instagram 31-річний футболіст опублікував пост, в якому попросив відпустити його з команди.

Претендентом на бразильського вінгера є італійська Рома, яку влітку 2019 роки очолив колишній тренер Шахтаря Паулу Фонсека.

За інформацією Roma News, Вовки всерйоз зацікавлені в підписанні Тайсона, але проблемою може стати ціна, яку Гірники встановили на одного зі своїх лідерів. Донецький клуб хоче отримати за бразильця 30 мільйонів євро, що не влаштовує римлян, які не готові заплатити таку суму.

Нагадаємо, що Тайсон із 2013 року виступає за Шахтар, куди перейшов із Металіста. Чинний контракт гравця з Гірниками розрахований до 2021 року.

Зеленський терміново викликав слуг народу на килим: що відбувається, розкрито таємницю

Нагадаємо, 10 серпня Динамо і Шахтар зустрічалися в Києві в центральному матчі третього туру української Прем’єр-ліги.

Обидві команди підходили до головного поєдинку першого кола чемпіонату, маючи в своєму активі по шість очок після успіху в двох стартових матчах.

Після очного протистояння боротьбу в українській першості без втрат продовжить Шахтар, якому вдалося засмутити Динамо на його полі, здобувши перемогу з рахунком 2:1.

Шахтар практично від початку поєдинку взяв гру під свій контроль, володіючи м’ячем і діючи першим номером, однак до справді небезпечних моментів справа не доходила. Але в середині першого тайму Гірникам все ж вдалося втілити свою перевагу в гол. Соломон пройшов на фланзі Миколенка і з лицьової лінії прострілив на ближню штангу, де Мораес ефектним ударом п’ятою вразив ворота. Згодом Марлос міг подвоювати рахунок, але його удар влучив у штангу.

Динамо, якому в основному доводилося оборонятися, ще до кінця першої половини зустрічі все ж зуміло відігратися. На 39-й хвилині Гармаш завдав потужного удару з-за меж штрафного, П’ятов відбив перед собою, а новачок киян Родрігес, протиснувши захисників, головою відправив м’яч у ворота, відзначившись дебютним голом за Біло-синіх.

У другому таймі Шахтар продовжив володіти ініціативою і після завершення години гри знову вийшов уперед. На 64-й хвилині Марлос обіграв Де Пену, увійшов в штрафний і пробив між Кадаром і Миколенком – м’яч рикошетом від ноги останнього опинився в куті воріт Динамо.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в матчі Динамо – Шахтар був зафіксований сумнівний рекорд.

Як повідомляла Politeka, київське Динамо опинилося серед найкращих в авторитетному рейтингу.

Також Politeka писала про те, що тренер донецького Шахтаря вибухнув звинуваченнями після перемоги над київським Динамо в 1/4 фіналу Кубка України.