Київське Динамо виявилося сильнішим за донецький Шахтар у матчі 1/8 фіналу Кубка України

Два лідери українського футболу зустрілися в Києві на НСК Олімпійський, визначивши чвертьфіналіста національного кубка і головного претендента на трофей у нинішньому сезоні, повідомляє Politeka.net.

У захоплюючому протистоянні Біло-сині змогли дотиснути свого принципового суперника в додатковий час, вирвавши перемогу з рахунком 2:1.

Після матчу вболівальники в мережі високо оцінили характер Динамо, зазначивши, що на гру команди було справді приємно дивитися. Окремої похвали удостоївся молодий захисник Денис Попов, який забив переможний гол і вивів киян до чвертьфіналу Кубка України.

Українців попередили про аномальну зиму: -20 і це ще не все

«Дякуємо за перемогу. Нарешті Динамо виглядало пристойно та при цьому це над одвічним суперником», «один і з кращих матчів», «Браво, заслужили», «Наконец то показали агрессию и желание выиграть, респект», «Наконец-то было приятно смотреть на эту команду, даже если бы они проиграли, но какую игру они показали. Браво Динамо», «наконец то я увидел то, что когда то напоминало ДИНАМО!», «За Динамо не болею, НО, воля к победе у них оказалась намнооооооого сильнее Шахтера», «Попов наш Серхіо Рамос!», «Попов – красавец! Вот почему его раньше вместо Кадара нельзя было выпускать», – зазначили вболівальники в мережі.

Нагадаємо, що Динамо набагато активніше розпочало матч, змусивши Шахтар вже з перших хвилин діяти переважно від захисту. Кияни змогли створити кілька небезпечних моментів, але їхній стартовий натиск втілився в гол досить несподівано. На 22-й хвилині капітан Біло-синіх Сидорчук, побачивши, що Пятов трохи вийшов із воріт, ударом із-за меж штрафного відправив м’яч по неймовірній траєкторії в дальній кут.

Надалі команди діяли на зустрічних курсах, зумівши створити чимало моментів, а сама гра традиційно вийшла непоступливою і з великою кількістю боротьби. Головні ж події драматичного протистояння розгорнулися в кінці основного часу зустрічі. На 89-й хвилині Шепелєв підкатом ззаду спробував зупинити Тайсона, і, хоча бразилець і встояв на ногах, арбітр дав динамівцю пряму червону картку. А вже через кілька хвилин Шахтарю в більшості вдалося врятуватися і перевести матч у додатковий час – Степаненко ударом з лінії штрафного майданчика пробив Бущана.

Утім вже на початку першого екстра-тайму той же Степаненко нівелював чисельну перевагу своєї команди, отримавши другу жовту за фол на Вербічі. У рівних складах Динамо змогло вирвати перемогу, не доводячи поєдинок до серії пенальті. На 109-й хвилині Попов ефектним ударом головою замкнув подачу з кутового, чим здобув для киян путівку в чвертьфінал Кубка України.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.