Нападаючий Динамо Артем Бесєдін поділився думками щодо перемоги над Шахтарем у 1/8 фіналу Кубка України

Напередодні в захоплюючому протистоянні Біло-сині змогли дотиснути свого принципового суперника в додатковий час, вирвавши перемогу з рахунком 2:1.

На думку форварда Динамо, головним фактором успіху в поєдинку з Гірниками стала краща фізична готовність киян.

При цьому, як вважає Бесєдін, коли у бразильців Шахтаря не йде гра, впоратися з ним стає простіше.

«Тренерський штаб проводить дуже хороші й активні тренування. Акцент робиться на фізичному стані футболістів, у матчі з Шахтарем цей компонент зіграв важливу роль.

Бразильці не біжать – і все, і Шахтар вже трохи не той. У нас трохи інший стиль, ми робимо акцент на іншому, у нас багато молодих футболістів», – розповів нападаючий в інтерв’ю ПроФутболу.

Велика біда в родині Луценка, діагноз вже не приховати: офіційно

Нагадаємо, що Динамо набагато активніше розпочало матч, змусивши Шахтар вже з перших хвилин діяти переважно від захисту. Кияни змогли створити кілька небезпечних моментів, але їхній стартовий натиск втілився в гол досить несподівано. На 22-й хвилині капітан Біло-синіх Сидорчук, побачивши, що Пятов трохи вийшов із воріт, ударом із-за меж штрафного відправив м’яч по неймовірній траєкторії в дальній кут.

Надалі команди діяли на зустрічних курсах, зумівши створити чимало моментів, а сама гра традиційно вийшла непоступливою і з великою кількістю боротьби. Головні ж події драматичного протистояння розгорнулися в кінці основного часу зустрічі. На 89-й хвилині Шепелєв підкатом ззаду спробував зупинити Тайсона, і, хоча бразилець і встояв на ногах, арбітр дав динамівцю пряму червону картку. А вже через кілька хвилин Шахтарю в більшості вдалося врятуватися і перевести матч у додатковий час – Степаненко ударом з лінії штрафного майданчика пробив Бущана.

Утім вже на початку першого екстра-тайму той же Степаненко нівелював чисельну перевагу своєї команди, отримавши другу жовту за фол на Вербічі. У рівних складах Динамо змогло вирвати перемогу, не доводячи поєдинок до серії пенальті. На 109-й хвилині Попов ефектним ударом головою замкнув подачу з кутового, чим здобув для киян путівку в чвертьфінал Кубка України.

Нагадаємо, раніше Шахтар дізнався суперників у Лізі чемпіонів: результати жеребкування групового етапу.

Як повідомляла Politeka, зарплата Коноплянки в Шахтарі розсекречена: «пішов на зниження».

Також Politeka писала, що капітан Шахтаря отримав жахливий удар під час матчу: гравцю довелося рятувати життя.