Рівно 15 років тому відбувся легендарний поєдинок - фінал Ліги чемпіонів

Стамбул брав заключний матч сезону-2004/05 в Лізі чемпіонів, де 25 травня 2005 року між собою зустрічалися Ліверпуль і Мілан, передає football.ua.

Цей поєдинок вважається кращим фіналом в історії турніру.

"Россонері" домінували на полі – до перерви рахунок був 3:0 і, здавалося, що шансів у "червоних" вже немає. Однак все різко змінилося після перерви: Ліверпуль за шість хвилин відіграв три голи і перевів гру в додатковий час.

Справа дійшла до серії пенальті, де схибили Андрій Шевченко, Андреа Пірло і Сержіньо. Як зізнався українець, він досі не може дивитися відео сейви Ежи Дудека. Крім одинадцятиметрового, Шевченко також не реалізував вихід один на один з голкіпером в овертаймах.

До речі, тренер збірної України з футболу, екс-нападник “Динамо”, “Мілана” і “Челсі” Андрій Шевченко увійшов у символічну збірну найкращих футболістів зі Східної Європи, які коли-небудь грали в чемпіонаті Італії

Андрій Шевченко

"До переїзду в Лондон Шевченко виграв з “Міланом” все, що тільки можна, включаючи чемпіонат Італії, Лігу чемпіонів і “Золотий м'яч” в 2004-му році.

Шевченко вважається одним з найдосконаліших нападників. Швидкий, потужний, технічний, обдарований і здатний забити буквально з будь-якої точки на полі. Шевченко був нестримний в епоху своїх виступів у “Мілані”, – зазначили автори символічної збірної.

Нагадаємо, раніше Зозуля одним жестом відповів кривдникам після скандального матчу.

Як повідомляла Politeka, Зозуля ледь не позбавив футболіста чоловічої гідності.

Також Politeka писала про те, що розлючені фанати повстали проти Зозулі і зірвали матч в Іспанії.