Донецький "Шахтар" впевнено переміг київське "Динамо" на НСК Олімпійський в 24 турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі України

Видовищний поєдинок завершився з рахунком 3:1. "Шахтар" здобуває вольову перемогу і відривається від переслідувачів на 16 очок. Кияни залишаються на 4 місці.

Зазначимо, через карантин стало неможливою присутність вболівальників на трибунах, матч можна було подивитися тільки в онлайн-трансляції.

Команди дуже активно почали, передає Football24.ua. Динамівці вивели на удар Русіна з лінії штрафного - П'ятов ефектно парирував. На 4-й хвилині Шепелєв не встиг перешкодити Патріку протягнути м'яч центром, Тайсон отримав пас без піклування Кендзери, але пробив з кількох метрів дуже слабо в руки Бущану. Мораєс впав у боротьбі з Шабановим, VAR не підтвердив претензії на пенальті. Цитаішвілі, який все ж таки вийшов у стартовому складі, перехопив м'яч на чужій половині, але пас в центр не пройшов. Також і Шепелєв перспективно задумував пас зі спини, з тим же "успіхом".

На 16-й кияни відверто пробачили. Кендзера пробив з рикошетом, Вербича та Русіна двічі поспіль заблокував Кривцов. Ще парочка подач з кутового завершилися без проблем для Шахтаря. "Гірники" програли черговий підбір після стандарту, Сидорчук бахнув з-за меж штрафного майданчика у дальній нижній. Монзуль перевірила повтори і побачила досить сумнівне порушення правил, скасувавши гол через легкий рух Попова у бік обличчя Степаненка.

Перша заміна вже на 53-й хвилині. Маркос Антоніо виходить у Шахтаря. Коваленко пішов з поля, запам'ятавшись лише жовтою карткою. Вийшов під нападниками хавбек збірної України, але відверто розчарував. Русін і Шепелєв двома поганими передачами занапастили дуже перспективний контрнаступ своєї команди. Який фантастичний підкат від Цитаішвілі. Вінгер, якому часто ставлять в провину проблеми з відбором, бездоганно видряпав м'яч у своєму штрафному з-під ноги Ісмаїлі. Ісмаїлі після подачі Марлоса падав у боротьбі з Кендзерою. Була боротьба на межі пенальті, але Монзуль не зважилася призначити – фол в атаці побачила пані Катерина.

Проста атака пройшла на 67-й хвилині. Вербича відрізали, Сидорчук відпустив Марлоса, який отримав схожу відкидку, як у першому таймі, і знову забив ударом в нижній кут. Кендзера помилився в центрі поля, Ісмаїлі з Антоніо глумливо легко розіграли стінку. Шабанов і Кендзера не зрозуміли один одного так, що снаряд влучив у поперечину, а Маркос добив у порожні. Спрацювала заміна Каштру на всі 100. Ще й Фернандо вискочив у штрафному Динамо відразу після заміни, пронесло киян. Оригінальні ходи від Михайличенкв на 77-й. Русіна замінив Караваєв, Де Піна замість Цитаішвілі. Отже, Вербич переходить в атаку.

Сидорчук підібрав м'яч після виносу П'ятова. Прицільно, але капітан Шахтаря встиг піднятися на ноги і витягнути з кута. Де Піна замикав навіс Кендзером з 10 метрів, дуже невдало. Коноплянка і Соломон вийшли хвилин на 10 замість Патріка і Тайсона. Відзначаємо, що Каштру замінив всю лінію атаки, але вихід Антоніо замість Коваленка став ключовим. Де Піна здалеку приклався. Удар для статистики у руки голкіперу. Миколенко спробував замкнути стандарт, але став черговою жертвою П'ятова.

Нагадаємо, раніше Зозуля одним жестом відповів кривдникам після скандального матчу.

Також Politeka писала про те, що розлючені фанати повстали проти Зозулі і зірвали матч в Іспанії.